DSC_2949

 

Gdy zapada zmrok, Stara Kopalnia otwiera swoje drzwi dla nieustraszonych odkrywców! Odważ się i odkryj tajemne przejścia. Odnajdź skrywane pokłady węgla. Poznaj tajemnice, które skrywają podziemia oraz historie, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Wybierz się z nami w niezwykłą podróż i pod osłoną nocy odkryj na nowo Starą Kopalnię. 

NAJBLIŻSZE TERMINY:

4/08 | godz. 21:00

18/08 | godz. 21:00

Rezerwacji biletów dokonujemy telefonicznie tel. 74 667 09 70, drogą elektroniczną za pośrednictwem adresu: recepcja@starakopalnia.pl lub bezpośrednio w Kasie Biletowej w Starej Kopalni.
Cena biletu: 45zł/50zł (w dniu zwiedzania) od osoby

Informacje dodatkowe:
- W ramach Nocnego Odkrywania Tajemnic Starej Kopalni zobaczycie Państwo nieudostępnianie nigdy wcześniej miejsca, do których dojście jest utrudnione. Prosimy o zabranie obuwia adekwatnego do charakteru usługi (prosimy o niezakładanie szpilek ani klapek) oraz ciepłego ubrania wierzchniego.
- Nocne Odkrywanie Tajemnic Starej Kopalni jest usługą specjalną, skierowaną do osób dorosłych. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Stara Kopalnia może odmówić wstępu na swój obszar oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania